- Kategorie
- Výrobci
- Výprodej
Produkt je vyřazen!
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:
Hana Bečvářová
GARMIN Nüvi 250 W + AKCE !! Nikon SportLite 10x25mm DCF ZDARMA !!
Výrobce
GARMIN
Kód
GA00267
Balení
Počet kusů v balení: 1 ks
Rozměr x: 16.5 cm
Rozměr y: 8 cm
Rozměr z: 16.5 cm
Zařazení produktu
Poslat info
Dotaz k tomuto produktu
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Zaslat informaci o produktu známému
Nalezli jste chybu?
Parametry
EAN | 753759072186 |
Název výrobku | GARMIN Nüvi 250 W + AKCE!! Nikon SportLite 10x25mm DCF ZDARMA !! |
Objednací kód | GA00267 |
Prodejní označení výrobku | Nüvi 205W |
Podrobnosti o produktu
Garmin Nüvi 250Wide (oproti verzi Nuvi 250 má širokoúhlý displej) je určena pro ty, kteří chtějí jednoduchý a spolehlivý přístroj. Ve specifikacích Nuvi 250W budete marně hledat MP3 přehrávač, Bluetooth hands free, příjem dopravních informací RDS TMC nebo FM transmitter. Nüvi 250 W je jednoduchou navigací, která neobsahuje nadbytečné funkce. To, co jistě oceníte je velice jednoduché ovládání a dostupná on-line nápověda přímo na displeji navigace.
Garmin Nüvi 250W je určen do automobilu, díky kompaktním rozměrům a dostatečné výdrži na baterie je ale použitelné i pro kratší výlety do přírody. Pro plnohodnotné využití navigace mimo automobil je v balení Garmin Nüvi 250W obsažena uliční a turistická mapa ČR, která obsahuje podrobné navigační mapy nejen s plným zákresem uliční a silniční sítě ČR, ale i s turistickými detaily mimo silniční síť, včetně barevně značených turistických tras a cyklotras.
Garmin Nüvi 250W je navigací nejnižší cenové kategorie. Na rozdíl od svých (často dražších) konkurentů však používá vysoce jasný dotykový displej s velmi dobrou čitelností za slunečného počasí. V porovnání s dokonalejšími navigacemi řady Nüvi nemá Nüvi 250 nijak omezené navigační funkce a stejně jako ostatní navigace značky Garmin je kompatibilní s automobilovými, námořními, leteckými nebo turistickými mapami.
Displej Garmin Nüvi 250W má i přes velký displej překvapivě malé rozměry, díky kterým se bez potíží vejde do kapsy saka nebo do dámské kabelky. Při nošení v kapse je možné uzamknout displej přístroje, aby nedošlo k náhodné změně nastavení nebo spuštění nechtěné funkce. Pro použití na kole nebo na motocyklu (pozor, Nüvi 250 není odolné vůči vodě a nárazům) je na dokoupení k dispozici řada speciálních stojánků.
Pro bezpečnější pohyb po silnicích obsahuje Nüvi 250 Wve vnitřní paměti předehranou databázi policejních radarů, kamer, často měřených úseků a úseků s omezením rychlosti. Zdrojem dat je www.poi.cz, kde je k dispozici pravidelná aktualizace údajů.
U Garmin Nüvi 250W jistě oceníte velice dobrou čitelnost údajů na navigačním displeji. Všechna zobrazená číselná data jsou dostatečně velká se snadnou čitelností během jízdy. Navigace nabízí 2D nebo 3D zobrazení mapy, během navigace se mapa s přiblížením ke křižovatce plynule zvětšuje, navigační informace (průjezdy přes křižovatky) jsou zobrazeny výraznou šipkou přímo v navigační mapě.
Přístroj se v automobilu upevňuje na čelní sklo nebo na palubní desku automobilu. V ceně je zahrnut lehký, elegantní stojánek (ne husí krk) s možností velice jednoduchého a pevného držení přístroje. Stojánek v automobilu umožňuje velice variabilní nastavení pozorovacího úhlu. V případě opuštění vozu je snadné demontovat samotnou navigaci nebo celý stojánek. Ovládání, hlasová navigace a podrobná dokumentace jsou standardně jako u všech nabízených navigací k dispozici v českém jazyce.
Hlavní funkce GPS navigace Garmin Nüvi 250W:
- velmi jednoduché ovládání
- širokoúhlý displej 4,3"
- kompaktní rozměry, dostatečná výdrž na baterie
- kompatibilita s automobilovými, turistickými, námořními nebo leteckými mapami
- pokud chcete navigaci používat především v automobilu a nevyhovuje vám příliš detailní mapa Topo Czech, můžete si zdarma odemknout klasickou autonavigační mapu Atlas Czech
- průjezdová mapa Evropy, Afriky a Blízkého Východu, podrobná uliční a turistická mapa ČR
- podrobné mapy střední, východní a západní Evropy
Mapové pokrytí GPS navigace Garmin Nüvi 250W:
- Česká Republika, ATLAS 10Rv6 (upgrade ke stažení v ceně na www.garmin.cz) + turistická mapa ČR TOPO CZ v 1.20
- Podrobné mapy Evropy CityNavigator NT v9 : Belgie, Bulharsko, Česká Republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Litva, Lichtenštejnsko, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Brtitánie a Severní Irsko (detailní přehled pokrytí na www.garmin.com).
Parametry:
GPS přijímač: Sirf III
Počet kanálů: 20
Rozměry: 122 x 74 x 20 mm
Hmotnost: 173 g
Displej: TFT, 65536 barev, 97 x 57 mm, 480 x 272 pix
Interní paměť: 2 GB
Rozšíření paměti: SD, MMC karty
Výdrž baterie až: 300 min
Komunikační rozhraní: USB
Bluetooth handsfree: ne
Přehrávač MP3: ne
Prohlížeč obrázků: ano
Přehrávač videa: ne
Vyhledávání POI: ano
RDS-TMC přijímač: nepodporuje
Jazyková podpora: čeština + 12 dalších jazyků
Obsah balení: Garmin Nuvi 250W s předinstalovanými mapami, české manuály, přísavný držák na sklo, samolepící podložka, nabíječka do auta
Produkt manažer:
Hana Bečvářová, +420 515 913 837, +420602579739, becvarova@agora.cz
Stránky o produktu:
http://www.garmin.cz/index.php?category=auto&view=detail&product=651