0
Košík je prázdný
0

    Starblitz neutrálně šedý filtr variabilní 2-400x 82mm

    Starblitz neutrálně šedý filtr variabilní 2-400x 82mm

    Na objednávku

    Výrobce
    STARBLITZ
    Kód

    TZ00069

    Part No.

    SFINDV82

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    2 032 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    2 459 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 1x

    Podrobnosti o produktu

    Flexibilní ovládání osvětlení bez změny filtru

    Charakteristika:
    Hlavní výhodou tohoto filtru je jeho kontinuální úprava optické hustoty.
    Tento filtr je všestranný nástroj, který, jak již název napovídá, může být použit s proměnnou optickou hustotou filtru.
    Je vybaven předním závitem pro další příslušenství.

    - při nadbytku světla, kdy omezený rozsah závěrky nebo clony nedovoluje dosáhnout spráně exponovaného snímku

    - k ochraně fotografického zařízení před světlem a tepelným sáláním, např. při fotografování Slunce, vnitřků pecí, světelných zdrojů, elektrického oblouku apod

    - ke zmenšení nežádoucí hloubky pole, např. chceme-li, aby se fotografovaný objekt oddělit od pozadí, odcloníme objektiv a přiměřeně zkrátíme dobu osvitu.
    Neumožňuje-li závěrka nastavit dostatečně krátkou dobu, použijeme šedý filtr

    - k pohybovému rozhýbání nepříliš rychlých objektů, ať z výtvarných důvodů, např. při záběrech řek, vodopádů, fontán, mraků nebo k technickým účelům

    - k vymazání pohybujících se předmětů ze záběru, zvláště při technických a archívních fotografiích architektury na frekventovaných místech.
    Zde postačí s nasazeným velmi tmavým filtrem prodloužit dobu osvitu na několik desítek minut, aby z obrazu zmizely všechny pohybující se dopravní prostředky a chodci.

    Korkce clony: 1 až 5

    Produkt manažer:

    Tomáš Vašulka,  +420 515 913 806,  +420 602 191 392,  vasulka@agora.cz

    Stránky výrobce:

    http://starblitz.fr/en/